DUYURULAR

SAYIN KATILIMCILARIMIZ

IFC2018 TAM METİN BİLDİRİ KİTABININ GÜNCELLENMİŞ FORMUNU PDF OLARAK ANASAYFADAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

 

DUYURU

SAYIN KATILIMCILARIMIZ,

YÜKSEK ÖĞRENİM PERSONEL KANUNUNUN EK 4. MADDESİNE BAĞLI OLARAK  "AKADEMİK TEŞVİK ÖDENEĞİ YÖNETMELİĞİ" BAKANLAR KURULU 14.05.2018 TARİHDE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. YAPILAN DEĞİŞİKLİK KAPSAMINDA V. ULUSLARARASI MOBİLYA KONGRESİ YENİ KRİTERLERİ KARŞILAMAKTADIR. 

GETİRİLEN DEĞİŞİKLER KAPSAMINDA KONGREMİZDE ÖZET BİLDİRİ KİTAPÇIĞI TAM METİN KİTABI OLARAK BASILACAKTIR. BİLDİRİLERİ KABUL EDİLEN KATILIMCILARIMIZ TAM METİN ŞABLONUNA SİSTEM ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRLER. 

 

TAM METİN BİLDİRİLERİN; EN AZ BEŞ, EN FAZLA ON İKİ SAYFA OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 

KONGRE TAM METİN BİLDİRİ KİTABININ SİZLERE KONGRE SÜRECİNDE TESLİM EDİLEBİLMESİ İÇİN EN GEÇ 

3.EYLÜL.2018 

24 EYLÜL 2018

TARİHİNE KADAR BİLDİRİLERİNİZİN GÖNDERİLMESİNİ SAYGILARIMIZLA RİCA EDERİZ. 

DÜZENLEME KURULU

 

Poster Bildiriler

Kongre bilimsel kurulu tarafından kabul edilen poster bildiriler için kongre merkezinde özel bir alan ayrılacaktır. Bildiri sahiplerinin kendilerine belirtilen gün ve saatler arasında posterlerini asmaları gerekmektedir. Sahipleri tarafından toplanmayan posterler için sorumluluk kabul edilmeyecektir. Kabul edilip asılmayan posterler kongre düzenleme kurulu tarafından tespit edilip, ilgililer hakkında gerekli bildirimler yapılacaktır.

Bildiri değerlendirme kurulu tarafından belirlenecek  bildiriler, kongre merkezinde tespit edilecek bir salonda tartışmaya açılacaktır. Seçilen bildirilere ilişkin takvim final programda ilan edilecektir.

 SPONSORLAR